Szanowni Państwo,

od połowy bieżącego tygodnia (25.03.2020r.) będzie obowiązywało Rozporządzenie MEN dotyczące kształcenia na odległość.
       W zeszłym tygodniu stworzyliśmy dysk z danymi, do którego  zyskaliście Państwo dostęp przez opublikowane na stronie i Facebooku Szkoły linki. Nauczyciele zamieszczają tam materiały do nauki. Dodatkowo wykorzystują różnorodne aplikacje np. Class Dojo (dla klas młodszych), Quizizz, Padlet (dla klas starszych). W ostatnich dniach Nauczyciele świetlicy stworzyli bloga, na którym będą zamieszczali swoje propozycje na spędzanie czasu wolnego oraz zdobywanie nowych umiejętności.     
       W najbliższym czasie na naszym dysku zaczniemy zamieszczać plan pracy dla każdej klasy. Będzie on uwzględniał możliwości dzieci.  Chcemy dbać o ich rozwój, jednocześnie mamy świadomość, że nie możemy ich za bardzo obciążać.
      Zachęcamy do czytania lektur szkolnych. Jeżeli Dzieci nie mają wersji drukowanej danej książki, to zawsze mogą skorzystać z elektronicznych zasobów np. www.wolnelektury.pl


Wszystkim życzę zdrowia,
Dyrektor Szkoły
Jolanta Matulewicz